Granna


Rebel K2

Rebel K2

✅️Granna Rebel K2 K2 je desková hra pojmenovaná po druhé nejvyšší osmitisícovce na světě, která je mezi horolezci známá jako velmi nepoddajná a těžko pokořitelná hora. Ve hře pro jednoho až pět hráčů si každý může vyzkoušet dobytí vrcholu ne co nejrychleji, ale..



Granna Superfarmář  jezevec

Granna Superfarmář jezevec

✅️Granna Superfarmář & jezevec Logická hra, kde hráči mohou uplatnit dobré plánování, počítání, ale i schopnost předvídat. Nová, barevnější a prostornější verze s..



Granna Superfarmář de luxe

Granna Superfarmář de luxe

✅️Granna Superfarmář de luxe Logická hra, kde hráči mohou uplatnit dobré plánování, počítání, ale i schopnost předvídat. Nová, barevnější a prostornější verze, k 10. výročí obnovení této hry, s prameny sahajícími 50 let zpátky. Tvůrce hry, významný..



GRANNA 02017 - Superfarmář

GRANNA 02017 - Superfarmář

✅️Superfarmář  - GRANNA 02017 Hra Superfarmář má dlouhou velmi zajímavou historii. Vznikla před 50 lety a jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry, která se opírají o zásady..



Granna Příšerky ze skříně

Granna Příšerky ze skříně

✅️Rodinná desková hra, ve které hráči uplatní vzájemnou spolupráci. Bonusem hry je nejobtížnější varianta hry nazvaná „Příšerky ve skupině“. Hráči mají za úkol..



Granna Vlci a ovce

Granna Vlci a ovce

✅️Granna Vlci a ovce Vytváření krajiny, kde se rodí vesnice s pastvinami a ožívají stáda ovcí, které je nutno chránit před vlky si mohou užít ve hře Vlci a ovce, děti od 7 let. Tato tvůrčí hra získala ve Francii ocenění Hra roku 2003. Je dobré shromáždit ovce na..



Granna Monster park

Granna Monster park

✅️Obchodní hra s možností využít strategii, zkusit plánovat a pohotově měnit cíle. Hráči mají za úkol pořizovat nové příšerky a předjímat přání návštěvníků...



Granna Popelka

Granna Popelka

✅️Desková kooperativní hra pro malé děti, ve které mohou děti uplatnit vzájemnou domluvu, pozornost, paměť i orientaci. Postup ve hře určuje hod kostkou, na které je zobrazena akce, kerou mají děti provést s kartičkami. Pokud..



Granna Planeta zvířat

Granna Planeta zvířat

✅️Granna Planeta zvířat Sada kartiček s otázkami ze zvířecí říše, kde jsou správné otázky hodnoceny body. Ty může znásobit ekolog, naopak lovec o ně může hráče připravit. Otázky jako např. "je větší liška nebo bobr?" budou pro děti příjemnými..



Granna Hádanky Dráčka Fráčka

Granna Hádanky Dráčka Fráčka

✅️Granna Hádanky Dráčka Fráčka Logická hra přináší skvělou zábavu a rozšiřuje dětem slovní zásobu. Je určena především dětem předškolního věku, ale nudit se při nich nebudou ani starší děti. Obsah balení: 135 kartiček s veršovanými hádankami 6..



Granna Hurá na kolo!

Granna Hurá na kolo!

✅️Granna Hurá na kolo! Hurá na kolo je jedna z her, kdy se mohou děti přiučit pravidlům silničního provozu. Hra byla připravena s oborníky z oddělení Besip ministerstva dopravy. V této hře děti najdou odpovědi na otázky, zda musí jezdit v přilbě, na co jsou dobré..



GRANNA 02025 - Nové Hádanky Dráčka Fráčka

GRANNA 02025 - Nové Hádanky Dráčka Fráčka

✅️Nové Hádanky Dráčka Fráčka - GRANNA 02025 od 4 do 7 let pro 1 až 6 hráčů Hra obsahuje 90 kartiček s veršovanými hádankami na jedné straně a tajenkou v podobě obrázku na druhé. Za správnou odpověď dítě získává dílek skládačky...



GRANNA 02122 - Bim Bam

GRANNA 02122 - Bim Bam

✅️Loto dům - GRANNA 02069 od 4 do 8 let pro 1 až 4 hráčů Některé zvuky jsou příjemné a vyvolávají v nás hezké pocity, jiné nám vadí, a při některých si dokonce zakrýváme uši. Bim bam… Mňau, mňau… Vrrr… Svět zvuků nás obklopuje v každém okamžiku...



Granna Hamouni

Granna Hamouni

✅️Zábavná hra, ve které uplatní děti strategickou úvahu a paměť. Hráči mají za úkol shromáždit pro zvířátka zásoby na zimu, což představuje co nejrychleji sestavit pět kartiček se stejnými..



Granna Sázíme les

Granna Sázíme les

✅️Granna Sázíme les Sázíme les je jednou z veselých her určených pro děti od 4 let. Malí zahradníčci mají za úkol vypěstovat 5 stromů po pěti částech. Hází se dvěmi kostkami a dílky se podle daného hodu postupně sestavují. Kdo je vysází první, stává se..



Granna Zoologický kvíz

Granna Zoologický kvíz

✅️Granna Zoologický kvíz Zoologický kvíz je výbornou skladbou otázek určených pro děti od 8 let. 360 otázek sestavených na 90 kartičkách nabízí u 270 z nich tři varianty odpovědi, kdy se hráči mohou rozhodnout o tom, kolik jim odpověď přinese bodů. Zbylé otázky jsou..



Granna Hledej Hledej

Granna Hledej Hledej

✅️Granna Hledej, Hledej Sada 55 karet plných otázek, které si pro děti připravil dráček Mráček. Holčičky a kluci mohou vyzkoušet, kdo bude rychlejší v jejich zodpovězení. Otázky jsou ve dvou variantách obtížnosti. Přednosti: trénují paměť podporují..


Granna 3,5 (70%) 17 x hodnotené

Kategorie produktů granna obsahuje 17 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte granna? Poradíme jak vybrat Granna, z výběru eshopů.
© 2020 Domácnost levně: Kontakt