TV stolek Arabela, grafitbíládub artisan


TV stolek Arabela, grafitbíládub artisan

Obývací pokoj | TV Stolky | Moderní

✅️Moderní bytový nábytek Arabela Dodáváme v dekoru bílá/dub zlatý nebo Grafit/bílá/dub artisan  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  135x40x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení...Noční stolek Arabela, grafitbíládub artisan

Noční stolek Arabela, grafitbíládub artisan

✅️Moderní bytový nábytek Arabela Dodáváme v dekoru bílá/dub zlatý nebo Grafit/bílá/dub artisan  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  50x40x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle..


TV stolek Arabela, grafitbíládub artisan 3,25 (65%) 32 x hodnotené

Kategorie produktů tv stolek arabela, grafitbiladub artisan obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tv stolek arabela, grafitbíládub artisan? Poradíme jak vybrat TV stolek Arabela, grafitbíládub artisan, z výběru eshopů.
© 2022 Domácnost levně: Kontakt