SONETT Aviváž univerzální 10 l

SONETT Aviváž Univerzální 10 L

SONETT Aviváž univerzální 10 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: EkoDrogerie
Dodavatel:Sonett
Cena:999.00 Kč
SONETT Aviváž univerzální 10 l 5 (100%) 34 hodnocení

Přírodní univerzální aviváž Sonett poskytuje extra péči hlavně choulostivému prádlu, ale je vhodná pro všechny typy látek. Přispívá k vymytí zbytků pracího prostředku a neutralizaci vody při máchání. To ocení především lidé s citlivou pokožkou a alergickými reakcemi. Většina pracích prostředků je totiž zásaditých. Aviváž Sonett rozzáří barvy na oblečení, uhladí a změkčí vlákna.

Přípravek byl testován na kožní snášenlivost, splňuje parametry vegan produktu, nebyl testován na zvířatech, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Balení 10 l vystačí až na 250 pracích dávek. Pro snadné nalévání doporučujeme přikoupit Sonett kohoutek na kanystry.

Použití
Aviváž je vhodná na všechny prací programy. Je možné ji použít na barevné prádlo, vlnu i hedvábí.

Dávkování
Na 4,5 kg prádla přidejte do zásobníku pračky 40 ml aviváže.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. Nepoužívejte na vápenaté povrchy jako je mramor, umělý kámen, beton, vápenec apod. Způsobuje vážné podráždění očí.. 

Složení
15-30 % kyselina citronová, 5-15 % rostlinný alkohol, voda

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Aviváž neobsahuje parfemaci, fosfáty, enzymy, protispékavé látky, plnidla a optické rozjasňovače. Vhodné pro ČOV.
Hledáte Ekologické praní? V sekci domácnost a úklid | ekodrogerie je možné objevit jedinečné sonett aviváž univerzální 10 l!
© 2022 Domácnost levně: Kontakt